• Drewniana multikostka edukacyjna 4w1 dla dzieci- sorter przeplatanka planszówka

Symbol: ZDR.ME-010
70.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Kurier 15
Kurier Pobranie 20
Dostępność Duża dostępność
Waga 1.21 kg
Opis Drewniana Multikostka

 
Drewniana, kolorowa bezpieczna kostka dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Zabawa tą kostką pobudza wyobraźnię i kreatywność. Maluszek ćwiczy zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową, uczy się rozpoznawać kolory i kształty, wykonywać proste działania matematyczne w zakresie od 0 - 9 oraz poznaje pierwsze słowa w języku angielskim. Drewniana kostka i klocuszkiwykonane zostały z wysokiej jakości drewna, malowane bezpieczną farbą, są trwałe i odporne na uszkodzenia, zabawka posłuży latami.
Na górze kostki znajduje się przekładanka-labirynt do przesuwania obrotowych kolorowych koralików, a na dole umiejscowiona jest plansza do gry.
Kostka składa się z sześciu pobocznych ścian. Na każdej  z ścian widnieją działania matematyczne w zakresie dodawania i odejmowania oraz znajdują się otwory na klocuszki, do których należy dopasować odpowiedni kształt klocka. Na kolorowych klocuszkach z jednej strony mamy cyfry od 1-12, z drugiej zaś widnieją nazwy cyfr w języku angielskim. Do zestawu dołączono również sznureczek z drewnianym końcem na który nawlekać możemy klocuszki. 
Wymiary
- kostka ok. 24 cm x 16,5 cm,
- sznurek z drewnianą końcówką ok. 54 cm,
- pionki ok. 2,5 cm x 1 cm,
- kostka do gry ok. 1,3 cm x 1,3 cm x 1,3 cm,
- opakowanie ok. 17 cm x 17,2 cm x 17,5 cm. 
Zawartość zestawu
 
 
- drewniana multikostka,
- dwanaście klocuszków,
- sznurek z drewnianą końcówką,
- kostka do gry,
- dwa pionki.