• Projektor Gwiazd Nieba Lampka Nocna

239.00 -50% 119.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 1
Kurier 1
Dostępność Duża dostępność
Waga 1 kg

 

 

 

 

 

 

Niesamowite wieczory 

Nasz projektor gwiazd odmieni twoje dotychczasowe ponure jasienno-zimowe wieczory! Dosłownie kilkoma kliknięciami uzyskasz spektakulary efekt i nastrój, niczym z kosmosu. Odtąd każdy twój pokój bedzie wyjątkowy i niepowtarzalny dzięki naszemu projektorowi, który sprawi, żę Twoje pomieszczenia otrzymaja niesamowity gwiezdny wygląd!

 

 

 

image

 

 

 

Wbudowany głośnik Bluetooth 

Niesamowite efekty kolorystyczne 

Zdalne sterowanie 

Dzięki niemu w łatwy sposób połączysz swojego Smartfona i odtworzysz swoja ulubiona piosenkę, która w połączeniu z projektorem da niepowtarzalna oprawę dla twojego utworu.

Dzięki możliwości wyboru kolorów i łączenia je z Laserowymi Gwiazdami uzyskasz wspaniały efekt, który na pewno Cię zadowoli!

Pilot, który jest w zestawie, pozwoli Ci na nie wstawanie z łózka i zdalne zmienianie wszystkich ustawień twojego Projektora Gwiazd.

 

 

image
image
image

 

 

 

Uruchomisz go w każdym miejscu 

Wbudowany Timer 

Projektor nie musi być podłączony do Gniazdka kontaktowego. Bezproblemowo twoim źródłem zasilania  może być twój Laptop, Gniazdo USB komputera czy Powerbank. Wybór należy do Ciebie.

 

Nie martw się, że zaśniesz a projektor będzie działał cała noc. Dzięki wbudowanemu timerowi możesz ustawić czas po, którym wyłączy się automatycznie (1h lub 2h)

 

 

 

 

 

imageimage

image